Форми можна дуже широко використовувати у практиці шкільного вчителя, але сьогодні хочу окремо висвітлити питання застосування форми для додавання на сайт можливості зворотного зв'язку.
Отже:
- На Google-диску, пов'язаному з вашим сайтом, створіть форму. У мене форма виглядає ось так
- Тепер на потрібній сторінці сайту у режимі редагування на правій бічній панелі перейдіть на вкладку Вставити та виберіть Форми
- Тепер виберіть створену вами на першому кроці форму.
- Не забудьте опублікувати сайт!

Немає коментарів:
Дописати коментар