Ось і починається новий навчальний рік... Дещо сумно, що літо і відпустка вже позаду) Але попереду нові учні, нові враження.
Календарями саме на навчальні роки користуюсь уже давно, але цього року вирішила у звичний екселевський календар додати визначні і не дуже події, важливі саме для інформатика. Наприклад, день "народження" Смайлика
☺ або день програміста тощо.
Звичайно, так "сходу" все-все, думаю, не врахувала, тому буду ще доопрацьовувати і оновлювати вкладення.
Прошу в коментарях поділитися тими подіями, які ви знаєте, що можна було б додати ще. Буду дуже вдячна за співпрацю!
Отже, мій
календар